KIA EV4 81,4 kWh Long Range
je bent hierKIA EV4 81,4 kWh Long Range
| Vanafprijs | 43.990 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 625 km | |
| Gecombineerd verbruik | 12.5 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 78 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 8u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
135 kW |
| Snellaadtijd DC | 31min | |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 8u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 135 kW |
| Snellaadtijd | 31min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 78 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | 11 kW |
| Vehicle-to-grid (V2G) | 11 kW |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 433 km |
|---|---|
| Stad zomer | 658 km |
| Snelweg winter | 338 km |
| Stad winter | 444 km |
| Gecombineerd verbruik | 12.5 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Koppel | 283 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 7.7 sec |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4430 mm |
|---|---|
| Breedte | 1860 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1485 mm |
| Wielbasis | 2820 mm |
| Leeggewicht | 1860 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | - |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 435 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| EV4 81,4 kWh Long Range | 43.990 euro |
|---|
Andere versies
| EV4 Fastback 58,3 kWh Standard Range | 45.890 euro | |
| EV4 Fastback 81,4 kWh Long Range | 50.990 euro | |
| EV4 58,3 kWh Standard Range | 38.890 euro |
Autotest
Autotest: Kia EV4 Hatchback GT line
Met de EV4 kiest Kia bewust voor een andere weg. Terwijl zowat elk merk zijn elektrische ambities verpakt in SUV’s en crossovers, brengt Kia een klassieke compacte middenklasser op de markt. Alleen is die middenklasser volledig elektrisch, opvallend vormgegeven en technisch nauw verwant aan de EV3. De EV4 komt als hatchback en als langere Fastback, maar voor Europa is vooral de vijfdeurs hatchback interessant. Die wordt ook in Slovakije gebouwd, terwijl de Fastback uit Zuid-Korea komt.
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas