KIA EV2 42.2 kWh FWD
je bent hierKIA EV2 42.2 kWh FWD
| Vanafprijs | 26.690 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 312 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.1 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 41 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 4u5min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
115 kW |
| Snellaadtijd DC | 29min | |
| Vermogen | 108 kW / 147 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 4u5min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 115 kW |
| Snellaadtijd | 29min |
BATTERIJ
| Type batterij | LFP |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 41 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 216 km |
|---|---|
| Stad zomer | 329 km |
| Snelweg winter | 168 km |
| Stad winter | 222 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.1 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 108 kW / 147 pk |
|---|---|
| Koppel | 250 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 8.5 sec |
| Topsnelheid | 161 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4060 mm |
|---|---|
| Breedte | 1800 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1575 mm |
| Wielbasis | 2565 mm |
| Leeggewicht | 1620 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2020 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Kofferinhoud | 362 L / 1200 L |
| Zitplaatsen | 4 |
Vanafprijs
(incl. btw)| EV2 42.2 kWh FWD | 26.690 euro |
|---|
INFO
De Essential uitvoering komt met een 4-zits configuratie. Een 5-zitsconfiguratie is standaard vanaf de Business uitvoering en hoger.
Op de Business Plus en GT Line uitvoeringen is 22 kW optioneel verkrijgbaar.
Andere versies
| EV2 61kWh FWD | 33.490 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas