KIA EV4 Fastback 58,3 kWh Standard Range
je bent hierKIA EV4 Fastback 58,3 kWh Standard Range
| Vanafprijs | 45.890 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 456 km | |
| Gecombineerd verbruik | 12.1 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 55 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 6u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
100 kW |
| Snellaadtijd DC | 29min | |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 6u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Snellaadtijd | 29min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 55 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | 11 kW |
| Vehicle-to-grid (V2G) | 11 kW |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 316 km |
|---|---|
| Stad zomer | 480 km |
| Snelweg winter | 246 km |
| Stad winter | 324 km |
| Gecombineerd verbruik | 12.1 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Koppel | 283 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 7.4 sec |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4730 mm |
|---|---|
| Breedte | 1860 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1480 mm |
| Wielbasis | 2820 mm |
| Leeggewicht | 1800 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | - |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 490 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| EV4 Fastback 58,3 kWh Standard Range | 45.890 euro |
|---|
Andere versies
| EV4 Fastback 81,4 kWh Long Range | 50.990 euro | |
| EV4 58,3 kWh Standard Range | 38.890 euro | |
| EV4 81,4 kWh Long Range | 43.990 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas