KIA EV6 GT
je bent hierKIA EV6 GT
| Vanafprijs | 73.390 | |
|---|---|---|
| VAA | 209,69 | |
| Rijbereik (WLTP) | 450 km | |
| Gecombineerd verbruik | 17.8 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 80 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 8u45min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
263 kW |
| Snellaadtijd DC | 17min | |
| Vermogen | 478 kW / 650 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 8u45min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 263 kW |
| Snellaadtijd | 17min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 80 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 312 km |
|---|---|
| Stad zomer | 474 km |
| Snelweg winter | 243 km |
| Stad winter | 320 km |
| Gecombineerd verbruik | 17.8 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 478 kW / 650 pk |
|---|---|
| Koppel | 740 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 3.5 sec |
| Topsnelheid | 260 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4695 mm |
|---|---|
| Breedte | 1890 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1550 mm |
| Wielbasis | 2900 mm |
| Leeggewicht | 2200 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Kofferinhoud | 480 L / 1260 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| EV6 GT | 73.390 euro |
|---|
Andere versies
| EV6 Long Range 2WD | 53.590 euro | |
| EV6 Long Range AWD | 66.390 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas