Mercedes-Benz VLE 300
je bent hierMercedes-Benz VLE 300
| Vanafprijs | 88.709 | |
|---|---|---|
| VAA | 253,45 | |
| Rijbereik (WLTP) | 713 km | |
| Gecombineerd verbruik | 16.1 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 115 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 12u45min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
300 kW |
| Snellaadtijd DC | 30min | |
| Vermogen | 203 kW / 276 pk | |
| Carrosserie | Monovolume |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 12u45min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 300 kW |
| Snellaadtijd | 30min |
BATTERIJ
| Type batterij | NMC |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 115 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 494 km |
|---|---|
| Stad zomer | 751 km |
| Snelweg winter | 385 km |
| Stad winter | 507 km |
| Gecombineerd verbruik | 16.1 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 203 kW / 276 pk |
|---|---|
| Koppel | - |
| Acceleratie 0-100km/h | - |
| Topsnelheid | - |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 5309 mm |
|---|---|
| Breedte | 1999 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2248 mm |
| Hoogte | 1943 mm |
| Wielbasis | 3342 mm |
| Leeggewicht | - |
|---|---|
| Toegestane max massa | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 795 L / 4078 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| VLE 300 | 88.709 euro |
|---|
INFO
6-zits: 89.193 euro
7-zits: 89.750 euro
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas