Mercedes-Benz C 400 4MATIC
je bent hierMercedes-Benz C 400 4MATIC
| Vanafprijs | 67.034 | |
|---|---|---|
| VAA | 191,53 | |
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 592 - 762 km | |
| Gecombineerd verbruik | 12.3 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 94 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | - | |
| Snellaadvermogen DC |
|
330 kW |
| Snellaadtijd DC | 22min | |
| Vermogen | 360 kW / 489 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | - |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 330 kW |
| Snellaadtijd | 22min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 94 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 528 km |
|---|---|
| Stad zomer | 802 km |
| Snelweg winter | 411 km |
| Stad winter | 542 km |
| Gecombineerd verbruik | 12.3 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 360 kW / 489 pk |
|---|---|
| Koppel | 800 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 4 sec |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4883 mm |
|---|---|
| Breedte | 1892 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1503 mm |
| Wielbasis | 2962 mm |
| Leeggewicht | 2460 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2965 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Kofferinhoud | 470 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| C 400 4MATIC | 67.034 euro |
|---|
INFO
22 kW AC laden optioneel beschikbaar.
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas