Audi Q4 SUV e-tron quattro performance
je bent hierAudi Q4 SUV e-tron quattro performance
| Vanafprijs | 64.700 | |
|---|---|---|
| VAA | 184,86 | |
| Rijbereik (WLTP) | 543 km | |
| Gecombineerd verbruik | 14.2 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 77 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 8u15min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
185 kW |
| Snellaadtijd DC | 28min | |
| Vermogen | 250 kW / 340 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 8u15min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 185 kW |
| Snellaadtijd | 28min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 77 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 376 km |
|---|---|
| Stad zomer | 572 km |
| Snelweg winter | 293 km |
| Stad winter | 386 km |
| Gecombineerd verbruik | 14.2 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
|---|---|
| Koppel | 679 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 5.4 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4603 mm |
|---|---|
| Breedte | 1865 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2108 mm |
| Hoogte | 1632 mm |
| Wielbasis | 2765 mm |
| Leeggewicht | 2245 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2770 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Kofferinhoud | 515 L / 1487 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Q4 SUV e-tron quattro performance | 64.700 euro |
|---|
Andere versies
| Q4 SUV e-tron | 52.960 euro | |
| Q4 SUV e-tron performance | 57.900 euro | |
| Q4 SUV e-tron quattro | 60.900 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas