Audi Q4 Sportback e-tron
je bent hierAudi Q4 Sportback e-tron
| Vanafprijs | 54.900 | |
|---|---|---|
| VAA | 156,86 | |
| Rijbereik (WLTP) | 452 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.1 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 59 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 6u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
160 kW |
| Snellaadtijd DC | 27min | |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 6u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 160 kW |
| Snellaadtijd | 27min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 59 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 313 km |
|---|---|
| Stad zomer | 476 km |
| Snelweg winter | 244 km |
| Stad winter | 321 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.1 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 8.1 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4603 mm |
|---|---|
| Breedte | 1865 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2108 mm |
| Hoogte | 1614 mm |
| Wielbasis | 2765 mm |
| Leeggewicht | 2040 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2555 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Kofferinhoud | 527 L / 1460 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Q4 Sportback e-tron | 54.900 euro |
|---|
Andere versies
| Q4 Sportback e-tron performance | 59.900 euro | |
| Q4 Sportback e-tron quattro | 62.900 euro | |
| Q4 Sportback e-tron quattro performance | 66.700 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas