Audi Q4 SUV e-tron quattro
je bent hierAudi Q4 SUV e-tron quattro
| Vanafprijs | Prijs niet gekend | |
|---|---|---|
| Rijbereik (WLTP) | 561 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 77 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 8u15min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
165 kW |
| Snellaadtijd DC | 33min | |
| Vermogen | 220 kW / 299 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 8u15min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 165 kW |
| Snellaadtijd | 33min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 77 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 389 km |
|---|---|
| Stad zomer | 591 km |
| Snelweg winter | 303 km |
| Stad winter | 399 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 220 kW / 299 pk |
|---|---|
| Koppel | 484 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 6.2 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4603 mm |
|---|---|
| Breedte | 1865 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2108 mm |
| Hoogte | 1632 mm |
| Wielbasis | 2765 mm |
| Leeggewicht | - |
|---|---|
| Toegestane max massa | - |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Kofferinhoud | 515 L / 1487 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Q4 SUV e-tron quattro | - |
|---|
Andere versies
| Q4 SUV e-tron | 52.900 euro | |
| Q4 SUV e-tron performance | 57.900 euro | |
| Q4 SUV e-tron quattro performance | Prijs niet gekend |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas