Skoda Elroq 60
je bent hierSkoda Elroq 60
| Vanafprijs | 45.330 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 408 - 453 km | |
| Gecombineerd verbruik | 12.8 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 58 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 6u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
105 kW |
| Snellaadtijd DC | 26min | |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 6u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 105 kW |
| Snellaadtijd | 26min |
BATTERIJ
| Type batterij | LFP |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 58 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 314 km |
|---|---|
| Stad zomer | 477 km |
| Snelweg winter | 245 km |
| Stad winter | 322 km |
| Gecombineerd verbruik | 12.8 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 8.5 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4488 mm |
|---|---|
| Breedte | 1884 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2148 mm |
| Hoogte | 1654 mm |
| Wielbasis | 2770 mm |
| Leeggewicht | 2032 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2585 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Kofferinhoud | 470 L / 1580 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Elroq 60 | 45.330 euro |
|---|
Andere versies
| Elroq 85 | 49.730 euro | |
| Elroq 85x | 52.730 euro | |
| Elroq RS | 54.955 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas