Skoda Enyaq RS
je bent hierSkoda Enyaq RS
| Vanafprijs | 72.295 | |
|---|---|---|
| VAA | 206,56 | |
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 513 - 568 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.6 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 77 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 8u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
165 kW |
| Snellaadtijd DC | 29min | |
| Vermogen | 250 kW / 340 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 8u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 165 kW |
| Snellaadtijd | 29min |
BATTERIJ
| Type batterij | NMC |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 77 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 394 km |
|---|---|
| Stad zomer | 598 km |
| Snelweg winter | 307 km |
| Stad winter | 404 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.6 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
|---|---|
| Koppel | 679 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 5.4 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4660 mm |
|---|---|
| Breedte | 1879 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2148 mm |
| Hoogte | 1618 mm |
| Wielbasis | 2773 mm |
| Leeggewicht | 2237 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2200 kg |
| Kofferinhoud | 585 L / 1710 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Enyaq RS | 72.295 euro |
|---|
Andere versies
| Enyaq 60 | 55.245 euro | |
| Enyaq 85 | 62.980 euro | |
| Enyaq 85x | 66.440 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas