Porsche Taycan
je bent hierPorsche Taycan
| Vanafprijs | 104.932 | |
|---|---|---|
| VAA | 299,81 | |
| Rijbereik (WLTP) | 590 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.9 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 82.3 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 9u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
270 kW |
| Snellaadtijd DC | 19min | |
| Vermogen | 300 kW / 408 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 9u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 270 kW |
| Snellaadtijd | 19min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 82.3 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 409 km |
|---|---|
| Stad zomer | 621 km |
| Snelweg winter | 319 km |
| Stad winter | 419 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.9 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 300 kW / 408 pk |
|---|---|
| Koppel | 410 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 4.8 sec |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4963 mm |
|---|---|
| Breedte | 1966 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2144 mm |
| Hoogte | 1378 mm |
| Wielbasis | 2900 mm |
| Leeggewicht | 2165 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2795 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1540 kg |
| Kofferinhoud | 407 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Taycan | 104.932 euro |
|---|
Andere versies
| Taycan 4 | 109.711 euro | |
| Taycan 4S | 124.658 euro | |
| Taycan Turbo | 180.786 euro | |
| Taycan Turbo S | 215.154 euro | |
| Taycan Turbo GT | 255.300 euro | |
| Taycan Turbo GT Weissach | 255.300 euro | |
| Taycan GTS | 151.908 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas