Porsche Cayenne S Electric
je bent hierPorsche Cayenne S Electric
| Vanafprijs | 129.704 | |
|---|---|---|
| VAA | 370,58 | |
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 589 - 653 km | |
| Gecombineerd verbruik | 16.5 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 108 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 11u45min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
390 kW |
| Snellaadtijd DC | 16min | |
| Vermogen | 490 kW / 666 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 11u45min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 390 kW |
| Snellaadtijd | 16min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 108 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 453 km |
|---|---|
| Stad zomer | 688 km |
| Snelweg winter | 353 km |
| Stad winter | 464 km |
| Gecombineerd verbruik | 16.5 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 490 kW / 666 pk |
|---|---|
| Koppel | 1080 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 3.8 sec |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4991 mm |
|---|---|
| Breedte | 1980 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2199 mm |
| Hoogte | 1674 mm |
| Wielbasis | 3023 mm |
| Leeggewicht | 2630 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 3025 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3000 kg |
| Kofferinhoud | 781 L / 1588 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Cayenne S Electric | 129.704 euro |
|---|
Andere versies
| Cayenne Electric | 108.148 euro | |
| Cayenne Turbo Electric | 169.461 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas