Opel Combo Life Electric L2
je bent hierOpel Combo Life Electric L2
| Vanafprijs | 33.490 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 337 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.4 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 45 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 3u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
100 kW |
| Snellaadtijd DC | 29min | |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk | |
| Carrosserie | Monovolume |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 3u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Snellaadtijd | 29min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 45 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 234 km |
|---|---|
| Stad zomer | 355 km |
| Snelweg winter | 182 km |
| Stad winter | 240 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.4 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 11.3 sec |
| Topsnelheid | 132 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4760 mm |
|---|---|
| Breedte | 1848 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1775 mm |
| Wielbasis | 2975 mm |
| Leeggewicht | 1781 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2390 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Kofferinhoud | 850 L / - |
| Zitplaatsen | 7 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Combo Life Electric L2 | 33.490 euro |
|---|
Andere versies
| Combo Life Electric L1 | 32.290 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas