BYD SEAL U Design
je bent hierBYD SEAL U Design
| Vanafprijs | 46.490 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 500 km | |
| Gecombineerd verbruik | 17.4 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 87 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 9u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
140 kW |
| Snellaadtijd DC | 45min | |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 9u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 140 kW |
| Snellaadtijd | 45min |
BATTERIJ
| Type batterij | LFP |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 87 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.3 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 347 km |
|---|---|
| Stad zomer | 527 km |
| Snelweg winter | 270 km |
| Stad winter | 356 km |
| Gecombineerd verbruik | 17.4 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Koppel | 330 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 9.6 sec |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4785 mm |
|---|---|
| Breedte | 1890 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2085 mm |
| Hoogte | 1668 mm |
| Wielbasis | 2765 mm |
| Leeggewicht | 2222 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2557 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 552 L / 1440 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| SEAL U Design | 46.490 euro |
|---|
Andere versies
| SEAL U Comfort | 43.490 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas