BYD SEAL Excellence
je bent hierBYD SEAL Excellence
| Vanafprijs | 53.500 | |
|---|---|---|
| VAA | 152,86 | |
| Rijbereik (WLTP) | 520 km | |
| Gecombineerd verbruik | 15.9 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 82.5 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 9u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
150 kW |
| Snellaadtijd DC | 38min | |
| Vermogen | 390 kW / 530 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 9u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 150 kW |
| Snellaadtijd | 38min |
BATTERIJ
| Type batterij | LFP |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 82.5 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.3 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 360 km |
|---|---|
| Stad zomer | 548 km |
| Snelweg winter | 281 km |
| Stad winter | 370 km |
| Gecombineerd verbruik | 15.9 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 390 kW / 530 pk |
|---|---|
| Koppel | 670 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 3.8 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4800 mm |
|---|---|
| Breedte | 1875 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2150 mm |
| Hoogte | 1460 mm |
| Wielbasis | 2920 mm |
| Leeggewicht | 2130 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2501 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 400 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| SEAL Excellence | 53.500 euro |
|---|
Andere versies
| SEAL Design | 48.400 euro | |
| SEAL Comfort | 41.500 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas