BMW iX3 40
je bent hierBMW iX3 40
| Vanafprijs | Prijs niet gekend | |
|---|---|---|
| Rijbereik (WLTP) | 635 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.0 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 82.6 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 9u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
300 kW |
| Snellaadtijd DC | 21min | |
| Vermogen | 235 kW / 320 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 9u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 300 kW |
| Snellaadtijd | 21min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 82.6 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.7 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 440 km |
|---|---|
| Stad zomer | 669 km |
| Snelweg winter | 343 km |
| Stad winter | 451 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.0 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 235 kW / 320 pk |
|---|---|
| Koppel | 500 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 5.9 sec |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4782 mm |
|---|---|
| Breedte | 1895 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2093 mm |
| Hoogte | 1635 mm |
| Wielbasis | 2897 mm |
| Leeggewicht | - |
|---|---|
| Toegestane max massa | - |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 520 L / 1750 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas