BMW i7 60 xDrive
je bent hierBMW i7 60 xDrive
| Vanafprijs | Prijs niet gekend | |
|---|---|---|
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 581 - 727 km | |
| Gecombineerd verbruik | 15.5 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 112.5 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 11u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
250 kW |
| Snellaadtijd DC | 28min | |
| Vermogen | 400 kW / 544 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 11u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 250 kW |
| Snellaadtijd | 28min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 112.5 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 504 km |
|---|---|
| Stad zomer | 766 km |
| Snelweg winter | 393 km |
| Stad winter | 517 km |
| Gecombineerd verbruik | 15.5 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 400 kW / 544 pk |
|---|---|
| Koppel | 745 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 4.8 sec |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 5395 mm |
|---|---|
| Breedte | 1950 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2173 mm |
| Hoogte | 1550 mm |
| Wielbasis | 3215 mm |
| Leeggewicht | 2770 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 3290 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Kofferinhoud | 500 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| i7 60 xDrive | - |
|---|
Andere versies
| i7 xDrive60 | 137.950 euro | |
| i7 eDrive50 | 117.550 euro | |
| i7 M70 xDrive | 180.350 euro | |
| i7 50 xDrive | Prijs niet gekend |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas