Alpine A390 GT
je bent hierAlpine A390 GT
| Vanafprijs | 67.500 | |
|---|---|---|
| VAA | 192,86 | |
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 555 - 555 km | |
| Gecombineerd verbruik | 16.0 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 89 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | - | |
| Snellaadvermogen DC |
|
190 kW |
| Snellaadtijd DC | 25min | |
| Vermogen | 295 kW / 401 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | - |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 190 kW |
| Snellaadtijd | 25min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 89 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 385 km |
|---|---|
| Stad zomer | 584 km |
| Snelweg winter | 300 km |
| Stad winter | 395 km |
| Gecombineerd verbruik | 16.0 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 295 kW / 401 pk |
|---|---|
| Koppel | 661 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 4.8 sec |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4615 mm |
|---|---|
| Breedte | 1885 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2055 mm |
| Hoogte | 1532 mm |
| Wielbasis | 2708 mm |
| Leeggewicht | 2124 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2605 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Kofferinhoud | 532 L / 1643 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas