Alpine A290 180pk
je bent hierAlpine A290 180pk
| Vanafprijs | 38.700 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 380 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 52 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 5u45min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
100 kW |
| Snellaadtijd DC | 33min | |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk | |
| Carrosserie | Stadswagen |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 5u45min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Snellaadtijd | 33min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 52 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.7 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | 11 kW |
| Vehicle-to-grid (V2G) | 11 kW |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 263 km |
|---|---|
| Stad zomer | 400 km |
| Snelweg winter | 205 km |
| Stad winter | 270 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Koppel | 285 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 7.4 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 3997 mm |
|---|---|
| Breedte | 1823 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2020 mm |
| Hoogte | 1512 mm |
| Wielbasis | 2534 mm |
| Leeggewicht | 1579 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 1950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Kofferinhoud | 326 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| A290 180pk | 38.700 euro |
|---|
Andere versies
| A290 220pk | 41.700 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas