Volkswagen ID.7 Pure
je bent hierVolkswagen ID.7 Pure
| Vanafprijs | 56.730 | |
|---|---|---|
| VAA | 162,09 | |
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 409 - 470 km | |
| Gecombineerd verbruik | 12.6 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 59 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 6u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
160 kW |
| Snellaadtijd DC | 27min | |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 6u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 160 kW |
| Snellaadtijd | 27min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 59 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 326 km |
|---|---|
| Stad zomer | 495 km |
| Snelweg winter | 254 km |
| Stad winter | 334 km |
| Gecombineerd verbruik | 12.6 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Koppel | 310 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 7.9 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4961 mm |
|---|---|
| Breedte | 1862 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2141 mm |
| Hoogte | 1536 mm |
| Wielbasis | 2971 mm |
| Leeggewicht | 2062 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2530 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Kofferinhoud | 532 L / 1586 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| ID.7 Pure | 56.730 euro |
|---|
Andere versies
| ID.7 Pro | 63.230 euro | |
| ID.7 Pro S | 65.630 euro | |
| ID.7 GTX | 74.615 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas