Volkswagen ID.3 Neo 79 kWh
je bent hierVolkswagen ID.3 Neo 79 kWh
| Vanafprijs | Prijs niet gekend | |
|---|---|---|
| Rijbereik (WLTP) | 630 km | |
| Gecombineerd verbruik | 12.5 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 79 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 8u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
183 kW |
| Snellaadtijd DC | 26min | |
| Vermogen | 170 kW / 231 pk | |
| Carrosserie | Hatchback |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 8u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 183 kW |
| Snellaadtijd | 26min |
BATTERIJ
| Type batterij | NMC |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 79 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 437 km |
|---|---|
| Stad zomer | 663 km |
| Snelweg winter | 340 km |
| Stad winter | 448 km |
| Gecombineerd verbruik | 12.5 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 170 kW / 231 pk |
|---|---|
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 7.1 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4265 mm |
|---|---|
| Breedte | 1809 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2070 mm |
| Hoogte | 1561 mm |
| Wielbasis | 2769 mm |
| Leeggewicht | 1966 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2430 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 385 L / 1267 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| ID.3 Neo 79 kWh | - |
|---|
Andere versies
| ID.3 Neo 50 kWh | Prijs niet gekend | |
| ID.3 Neo 58 kWh | Prijs niet gekend |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas