Volkswagen ID.3 Neo 58 kWh
je bent hierVolkswagen ID.3 Neo 58 kWh
| Vanafprijs | Prijs niet gekend | |
|---|---|---|
| Rijbereik (WLTP) | 494 km | |
| Gecombineerd verbruik | 11.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 58 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 6u15min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
105 kW |
| Snellaadtijd DC | 27min | |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk | |
| Carrosserie | Hatchback |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 6u15min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 105 kW |
| Snellaadtijd | 27min |
BATTERIJ
| Type batterij | LFP |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 58 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 342 km |
|---|---|
| Stad zomer | 520 km |
| Snelweg winter | 267 km |
| Stad winter | 351 km |
| Gecombineerd verbruik | 11.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 8 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4265 mm |
|---|---|
| Breedte | 1809 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2070 mm |
| Hoogte | 1561 mm |
| Wielbasis | 2769 mm |
| Leeggewicht | 1888 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2310 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 385 L / 1267 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| ID.3 Neo 58 kWh | - |
|---|
Andere versies
| ID.3 Neo 50 kWh | Prijs niet gekend | |
| ID.3 Neo 79 kWh | Prijs niet gekend |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas