Toyota PROACE Verso 75 kWh
je bent hierToyota PROACE Verso 75 kWh
| Vanafprijs | 71.362 | |
|---|---|---|
| VAA | 203,89 | |
| Rijbereik (WLTP) | 351 km | |
| Gecombineerd verbruik | 19.4 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 68 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 7u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
100 kW |
| Snellaadtijd DC | 38min | |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk | |
| Carrosserie | Monovolume |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 7u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Snellaadtijd | 38min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 68 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 243 km |
|---|---|
| Stad zomer | 370 km |
| Snelweg winter | 190 km |
| Stad winter | 250 km |
| Gecombineerd verbruik | 19.4 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Koppel | 260 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 13.3 sec |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4983 mm |
|---|---|
| Breedte | 1920 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2204 mm |
| Hoogte | 1890 mm |
| Wielbasis | 3275 mm |
| Leeggewicht | 2211 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 3100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Kofferinhoud | 603 L / 3968 L |
| Zitplaatsen | 9 |
Vanafprijs
(incl. btw)| PROACE Verso 75 kWh | 71.362 euro |
|---|
Andere versies
| PROACE Verso LWB 75 kWh | 72.579 euro | |
| PROACE Verso 50 kWh | 59.492 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas