Toyota bZ4X Touring AWD 74.7 kWh
je bent hierToyota bZ4X Touring AWD 74.7 kWh
| Vanafprijs | 55.700 | |
|---|---|---|
| VAA | 159,14 | |
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 520 - 528 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.4 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 71 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
22 kW |
| Laadtijd AC | 4u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
150 kW |
| Snellaadtijd DC | 29min | |
| Vermogen | 280 kW / 381 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 22 kW |
| Laadtijd | 4u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 150 kW |
| Snellaadtijd | 29min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 71 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 366 km |
|---|---|
| Stad zomer | 556 km |
| Snelweg winter | 285 km |
| Stad winter | 375 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.4 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 280 kW / 381 pk |
|---|---|
| Koppel | 536 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 4.4 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4830 mm |
|---|---|
| Breedte | 1860 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1670 mm |
| Wielbasis | 2850 mm |
| Leeggewicht | 2075 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2560 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Kofferinhoud | 600 L / 905 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| bZ4X Touring AWD 74.7 kWh | 55.700 euro |
|---|
Andere versies
| bZ4X Touring FWD 74.7 kWh | 52.335 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas