Subaru Uncharted AWD
je bent hierSubaru Uncharted AWD
| Vanafprijs | 47.995 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 490 km | |
| Gecombineerd verbruik | 14.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 72 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
22 kW |
| Laadtijd AC | 4u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
150 kW |
| Snellaadtijd DC | 30min | |
| Vermogen | 255 kW / 347 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 22 kW |
| Laadtijd | 4u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 150 kW |
| Snellaadtijd | 30min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 72 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 340 km |
|---|---|
| Stad zomer | 516 km |
| Snelweg winter | 265 km |
| Stad winter | 348 km |
| Gecombineerd verbruik | 14.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 255 kW / 347 pk |
|---|---|
| Koppel | 437 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 5.1 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4515 mm |
|---|---|
| Breedte | 1870 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1650 mm |
| Wielbasis | 2750 mm |
| Leeggewicht | 2025 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | - |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Kofferinhoud | 403 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Uncharted AWD | 47.995 euro |
|---|
Andere versies
| Uncharted FWD Long Range | 41.995 euro | |
| Uncharted FWD | 36.995 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas