Porsche Taycan Turbo S Sport Turismo
je bent hierPorsche Taycan Turbo S Sport Turismo
| Vanafprijs | 216.069 | |
|---|---|---|
| VAA | 617,34 | |
| Rijbereik (WLTP) | 606 km | |
| Gecombineerd verbruik | 16.0 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 97 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 10u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
320 kW |
| Snellaadtijd DC | 19min | |
| Vermogen | 700 kW / 952 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 10u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 320 kW |
| Snellaadtijd | 19min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 97 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 420 km |
|---|---|
| Stad zomer | 638 km |
| Snelweg winter | 327 km |
| Stad winter | 431 km |
| Gecombineerd verbruik | 16.0 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 700 kW / 952 pk |
|---|---|
| Koppel | 1110 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 2.4 sec |
| Topsnelheid | 260 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4963 mm |
|---|---|
| Breedte | 1966 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2144 mm |
| Hoogte | 1388 mm |
| Wielbasis | 2900 mm |
| Leeggewicht | 2155 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2770 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 405 L / 1171 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Taycan Turbo S Sport Turismo | 216.069 euro |
|---|
Andere versies
| Taycan Sport Turismo | 105.847 euro | |
| Taycan 4S Sport Turismo | 125.573 euro | |
| Taycan Turbo Sport Turismo | 181.802 euro | |
| Taycan GTS Sport Turismo | 152.823 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas