MG 4 64 kWh Premium
je bent hierMG 4 64 kWh Premium
| Vanafprijs | 37.490 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 452 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 61.7 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
7.4 kW |
| Laadtijd AC | 7u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
154 kW |
| Snellaadtijd DC | 25min | |
| Vermogen | 170 kW / 231 pk | |
| Carrosserie | Hatchback |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 7.4 kW |
| Laadtijd | 7u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 154 kW |
| Snellaadtijd | 25min |
BATTERIJ
| Type batterij | LFP |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 61.7 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 2.2 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 313 km |
|---|---|
| Stad zomer | 476 km |
| Snelweg winter | 244 km |
| Stad winter | 321 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 170 kW / 231 pk |
|---|---|
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 7.5 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4287 mm |
|---|---|
| Breedte | 1836 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2060 mm |
| Hoogte | 1516 mm |
| Wielbasis | 2705 mm |
| Leeggewicht | 1765 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2213 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Kofferinhoud | 388 L / 1165 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| 4 64 kWh Premium | 37.490 euro |
|---|
Andere versies
| 4 77 kWh Premium | 40.990 euro | |
| 4 64 kWh AWD XPOWER | 42.990 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas