Fiat 500e berline 70 KW
je bent hierFiat 500e berline 70 KW
| Vanafprijs | 22.990 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 190 km | |
| Gecombineerd verbruik | 11.2 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 21.3 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 2u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
50 kW |
| Snellaadtijd DC | 24min | |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk | |
| Carrosserie | Stadswagen |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 2u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 50 kW |
| Snellaadtijd | 24min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 21.3 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 132 km |
|---|---|
| Stad zomer | 200 km |
| Snelweg winter | 103 km |
| Stad winter | 135 km |
| Gecombineerd verbruik | 11.2 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Koppel | 220 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 9 sec |
| Topsnelheid | 135 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 3631 mm |
|---|---|
| Breedte | 1683 mm |
| Breedte incl. spiegels | 1900 mm |
| Hoogte | 1529 mm |
| Wielbasis | 2322 mm |
| Leeggewicht | 1155 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 1580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 185 L / 550 L |
| Zitplaatsen | 4 |
Vanafprijs
(incl. btw)| 500e berline 70 KW | 22.990 euro |
|---|
Andere versies
| 500e berline 87 KW | 26.990 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas