Volvo ES90 Twin Motor AWD
je bent hierVolvo ES90 Twin Motor AWD
| Vanafprijs | 89.980 | |
|---|---|---|
| VAA | 257,09 | |
| Rijbereik (WLTP) | 679 km | |
| Gecombineerd verbruik | 15.0 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 102 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 11u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
350 kW |
| Snellaadtijd DC | 22min | |
| Vermogen | 330 kW / 449 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 11u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 350 kW |
| Snellaadtijd | 22min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 102 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 471 km |
|---|---|
| Stad zomer | 715 km |
| Snelweg winter | 367 km |
| Stad winter | 483 km |
| Gecombineerd verbruik | 15.0 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 330 kW / 449 pk |
|---|---|
| Koppel | 670 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 5.5 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 5000 mm |
|---|---|
| Breedte | 1940 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1550 mm |
| Wielbasis | 3102 mm |
| Leeggewicht | 2127 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 3040 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Kofferinhoud | 446 L / 1256 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| ES90 Twin Motor AWD | 89.980 euro |
|---|
Andere versies
| ES90 Single Motor RWD | 72.490 euro | |
| ES90 Twin Motor Performance AWD | 95.280 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas