Volkswagen ID.3 Neo 50 kWh
je bent hierVolkswagen ID.3 Neo 50 kWh
| Vanafprijs | Prijs niet gekend | |
|---|---|---|
| Rijbereik (WLTP) | 417 km | |
| Gecombineerd verbruik | 12.0 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 50 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 5u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
105 kW |
| Snellaadtijd DC | 26min | |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk | |
| Carrosserie | Hatchback |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 5u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 105 kW |
| Snellaadtijd | 26min |
BATTERIJ
| Type batterij | LFP |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 50 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 289 km |
|---|---|
| Stad zomer | 439 km |
| Snelweg winter | 225 km |
| Stad winter | 296 km |
| Gecombineerd verbruik | 12.0 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 8 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4265 mm |
|---|---|
| Breedte | 1809 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2070 mm |
| Hoogte | 1561 mm |
| Wielbasis | 2769 mm |
| Leeggewicht | 1885 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2310 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 385 L / 1267 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| ID.3 Neo 50 kWh | - |
|---|
Andere versies
| ID.3 Neo 58 kWh | Prijs niet gekend | |
| ID.3 Neo 79 kWh | Prijs niet gekend |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas