Smart #5 Pro
je bent hierSmart #5 Pro
| Vanafprijs | 46.700 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 465 - 655 km | |
| Gecombineerd verbruik | 11.6 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 76 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 8u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
150 kW |
| Snellaadtijd DC | 30min | |
| Vermogen | 250 kW / 340 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 8u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 150 kW |
| Snellaadtijd | 30min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 76 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.3 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 454 km |
|---|---|
| Stad zomer | 690 km |
| Snelweg winter | 354 km |
| Stad winter | 466 km |
| Gecombineerd verbruik | 11.6 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
|---|---|
| Koppel | 373 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 6.9 sec |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4695 mm |
|---|---|
| Breedte | 1920 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2169 mm |
| Hoogte | 1705 mm |
| Wielbasis | 2900 mm |
| Leeggewicht | 2200 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Kofferinhoud | 630 L / 1530 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| #5 Pro | 46.700 euro |
|---|
Andere versies
| #5 Pro+ | 51.700 euro | |
| #5 Pulse | 56.200 euro | |
| #5 Summit Edition | 57.700 euro | |
| #5 Brabus | 61.700 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas