Hyundai IONIQ 3 Standard Range
je bent hierHyundai IONIQ 3 Standard Range
| Vanafprijs | Prijs niet gekend | |
|---|---|---|
| Rijbereik (WLTP) | 344 km | |
| Gecombineerd verbruik | 12.3 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 42.2 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 4u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
115 kW |
| Snellaadtijd DC | 29min | |
| Vermogen | 108 kW / 147 pk | |
| Carrosserie | Hatchback |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 4u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 115 kW |
| Snellaadtijd | 29min |
BATTERIJ
| Type batterij | LFP |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 42.2 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.6 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 238 km |
|---|---|
| Stad zomer | 362 km |
| Snelweg winter | 186 km |
| Stad winter | 245 km |
| Gecombineerd verbruik | 12.3 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 108 kW / 147 pk |
|---|---|
| Koppel | 250 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 9 sec |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4155 mm |
|---|---|
| Breedte | 1800 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1505 mm |
| Wielbasis | 2680 mm |
| Leeggewicht | 1550 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | - |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 441 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| IONIQ 3 Standard Range | - |
|---|
Andere versies
| IONIQ 3 Long Range | Prijs niet gekend |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas