DS N°7 AWD Long Range
je bent hierDS N°7 AWD Long Range
| Vanafprijs | Prijs niet gekend | |
|---|---|---|
| Rijbereik (WLTP) | 679 km | |
| Gecombineerd verbruik | 14.3 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 97.2 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 10u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
160 kW |
| Snellaadtijd DC | 27min | |
| Vermogen | 258 kW / 351 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 10u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 160 kW |
| Snellaadtijd | 27min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 97.2 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | 3.3 kW |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 471 km |
|---|---|
| Stad zomer | 715 km |
| Snelweg winter | 367 km |
| Stad winter | 483 km |
| Gecombineerd verbruik | 14.3 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 258 kW / 351 pk |
|---|---|
| Koppel | 509 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 5.4 sec |
| Topsnelheid | - |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4660 mm |
|---|---|
| Breedte | 1900 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1630 mm |
| Wielbasis | 2790 mm |
| Leeggewicht | - |
|---|---|
| Toegestane max massa | - |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Kofferinhoud | 500 L / - |
| Zitplaatsen | - |
Vanafprijs
(incl. btw)| N°7 AWD Long Range | - |
|---|
INFO
22 kW AC laden is optioneel verkrijgbaar.
Andere versies
| N°7 FWD | Prijs niet gekend | |
| N°7 FWD Long Range | Prijs niet gekend |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas