Dongfeng Box Style Edition
je bent hierDongfeng Box Style Edition
| Vanafprijs | 22.899 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 230 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 31.4 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
3.6 kW |
| Laadtijd AC | 10u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
76 kW |
| Snellaadtijd DC | 30min | |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk | |
| Carrosserie | Stadswagen |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 3.6 kW |
| Laadtijd | 10u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 76 kW |
| Snellaadtijd | 30min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 31.4 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 159 km |
|---|---|
| Stad zomer | 242 km |
| Snelweg winter | 124 km |
| Stad winter | 164 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Koppel | - |
| Acceleratie 0-100km/h | 4.8 sec |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4020 mm |
|---|---|
| Breedte | 1810 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1570 mm |
| Wielbasis | 2663 mm |
| Leeggewicht | 1281 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 1656 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 326 L / 945 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Box Style Edition | 22.899 euro |
|---|
Andere versies
| Box Premium Edition | 23.899 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas