Aiways U5
je bent hierAiways U5
| Vanafprijs | 40.950 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 410 km | |
| Gecombineerd verbruik | 15.4 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 63 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 6u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
90 kW |
| Snellaadtijd DC | 34min | |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 6u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 90 kW |
| Snellaadtijd | 34min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 63 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 284 km |
|---|---|
| Stad zomer | 432 km |
| Snelweg winter | 221 km |
| Stad winter | 292 km |
| Gecombineerd verbruik | 15.4 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Koppel | 310 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 7.8 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4680 mm |
|---|---|
| Breedte | 1865 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1700 mm |
| Wielbasis | 2800 mm |
| Leeggewicht | 1795 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2135 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 495 L / 1620 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| U5 | 40.950 euro |
|---|
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas