Volkswagen ID.3 GTX (2024-2026)
je bent hierVolkswagen ID.3 GTX
| Vanafprijs | 49.990 | |
|---|---|---|
| VAA | 142,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 605 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.1 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 79 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 8u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
175 kW |
| Snellaadtijd DC | 28min | |
| Vermogen | 210 kW / 286 pk | |
| Carrosserie | Hatchback |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 8u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 175 kW |
| Snellaadtijd | 28min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 79 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 419 km |
|---|---|
| Stad zomer | 637 km |
| Snelweg winter | 327 km |
| Stad winter | 430 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.1 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 210 kW / 286 pk |
|---|---|
| Koppel | 545 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 6 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4322 mm |
|---|---|
| Breedte | 1809 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2070 mm |
| Hoogte | 1538 mm |
| Wielbasis | 2770 mm |
| Leeggewicht | 1950 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2270 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 385 L / 1267 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| ID.3 GTX | 49.990 euro |
|---|
Andere versies
| ID.3 Neo 50 kWh | Prijs niet gekend | |
| ID.3 Neo 58 kWh | Prijs niet gekend | |
| ID.3 Neo 79 kWh | Prijs niet gekend |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas