Toyota Urban Cruiser
je bent hierToyota Urban Cruiser
| Vanafprijs | 35.990 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 400 km | |
| Gecombineerd verbruik | 15.3 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 61 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | - | |
| Snellaadvermogen DC |
|
- kW |
| Snellaadtijd DC | - | |
| Vermogen | - | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | - |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | - kW |
| Snellaadtijd | - |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 61 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 277 km |
|---|---|
| Stad zomer | 421 km |
| Snelweg winter | 216 km |
| Stad winter | 284 km |
| Gecombineerd verbruik | 15.3 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | - |
|---|---|
| Koppel | - |
| Acceleratie 0-100km/h | - |
| Topsnelheid | - |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4285 mm |
|---|---|
| Breedte | - |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | - |
| Leeggewicht | - |
|---|---|
| Toegestane max massa | - |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | - / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Urban Cruiser | 35.990 euro |
|---|
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas