Toyota bZ4X 2WD 150 kW (2023-2025)
je bent hierToyota bZ4X 2WD 150 kW
| Vanafprijs | 52.500 | |
|---|---|---|
| VAA | 150,00 | |
| Rijbereik (WLTP) | 436 km | |
| Gecombineerd verbruik | 14.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 64 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 7u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
147 kW |
| Snellaadtijd DC | 29min | |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 7u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 147 kW |
| Snellaadtijd | 29min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 64 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 302 km |
|---|---|
| Stad zomer | 459 km |
| Snelweg winter | 235 km |
| Stad winter | 310 km |
| Gecombineerd verbruik | 14.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Koppel | 265 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 7.5 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4690 mm |
|---|---|
| Breedte | 1860 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1650 mm |
| Wielbasis | 2850 mm |
| Leeggewicht | 1970 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2465 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Kofferinhoud | 452 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| bZ4X 2WD 150 kW | 52.500 euro |
|---|
Andere versies
| bZ4X FWD 57.7 kWh | 44.800 euro | |
| bZ4X FWD 73.1 kWh | 49.320 euro | |
| bZ4X AWD 73.1 kWh | 55.310 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas