Tesla Model Y Performance
je bent hierTesla Model Y Performance
| Vanafprijs | 62.990 | |
|---|---|---|
| VAA | 179,97 | |
| Rijbereik (WLTP) | 580 km | |
| Gecombineerd verbruik | 12.9 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 75 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 8u15min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
250 kW |
| Snellaadtijd DC | 27min | |
| Vermogen | 461 kW / 627 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 8u15min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 250 kW |
| Snellaadtijd | 27min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 75 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 402 km |
|---|---|
| Stad zomer | 611 km |
| Snelweg winter | 313 km |
| Stad winter | 412 km |
| Gecombineerd verbruik | 12.9 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 461 kW / 627 pk |
|---|---|
| Koppel | 741 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 3.5 sec |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4790 mm |
|---|---|
| Breedte | 1982 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2129 mm |
| Hoogte | 1624 mm |
| Wielbasis | 2890 mm |
| Leeggewicht | 2108 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2456 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Kofferinhoud | 854 L / 2138 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Model Y Performance | 62.990 euro |
|---|
Andere versies
| Model Y RWD | 39.990 euro | |
| Model Y Premium RWD | 50.990 euro | |
| Model Y Premium AWD | 53.990 euro | |
| Model Y Long Range RWD | 46.990 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas