Skoda Enyaq RS ('22-'24)
je bent hierSkoda Enyaq RS ('22-'24)
| Vanafprijs | 61.910 | |
|---|---|---|
| VAA | 176,89 | |
| Rijbereik (WLTP) | 523 km | |
| Gecombineerd verbruik | 14.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 77 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 7u40min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
135 kW |
| Snellaadtijd DC | 35min | |
| Vermogen | 220 kW / 299 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 7u40min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 135 kW |
| Snellaadtijd | 35min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 77 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 362 km |
|---|---|
| Stad zomer | 551 km |
| Snelweg winter | 282 km |
| Stad winter | 372 km |
| Gecombineerd verbruik | 14.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 220 kW / 299 pk |
|---|---|
| Koppel | 460 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 5.5 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4653 mm |
|---|---|
| Breedte | 1879 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2147 mm |
| Hoogte | 1605 mm |
| Wielbasis | 2768 mm |
| Leeggewicht | 2248 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2509 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Kofferinhoud | 585 L / 1710 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Enyaq RS ('22-'24) | 61.910 euro |
|---|
Andere versies
| Enyaq 60 | 41.655 euro | |
| Enyaq 85 | 49.640 euro | |
| Enyaq RS | 69.990 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas