Skoda Enyaq 60 (2025-2026)
je bent hierSkoda Enyaq 60
| Vanafprijs | 41.655 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 437 km | |
| Gecombineerd verbruik | 13.5 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 59 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 6u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
165 kW |
| Snellaadtijd DC | 25min | |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 6u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 165 kW |
| Snellaadtijd | 25min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 59 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 303 km |
|---|---|
| Stad zomer | 460 km |
| Snelweg winter | 236 km |
| Stad winter | 311 km |
| Gecombineerd verbruik | 13.5 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Koppel | 310 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 8.1 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4658 mm |
|---|---|
| Breedte | 1879 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2148 mm |
| Hoogte | 1622 mm |
| Wielbasis | 2766 mm |
| Leeggewicht | 2002 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2504 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Kofferinhoud | 585 L / 1710 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Enyaq 60 | 41.655 euro |
|---|
Andere versies
| Enyaq 60 | 55.245 euro | |
| Enyaq 85 | 62.980 euro | |
| Enyaq 85x | 66.440 euro | |
| Enyaq RS | 72.295 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas