Porsche Taycan Turbo Sport Turismo ('22-'23)
je bent hierPorsche Taycan Turbo Sport Turismo ('22-'23)
| Vanafprijs | 172.883 | |
|---|---|---|
| VAA | 493,95 | |
| Rijbereik (WLTP) | 491 km | |
| Gecombineerd verbruik | 17.0 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 83.7 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 9u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
268 kW |
| Snellaadtijd DC | 17min | |
| Vermogen | 500 kW / 680 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 9u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 268 kW |
| Snellaadtijd | 17min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 83.7 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 340 km |
|---|---|
| Stad zomer | 517 km |
| Snelweg winter | 265 km |
| Stad winter | 349 km |
| Gecombineerd verbruik | 17.0 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 500 kW / 680 pk |
|---|---|
| Koppel | 850 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 3.2 sec |
| Topsnelheid | 260 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4963 mm |
|---|---|
| Breedte | 1966 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2144 mm |
| Hoogte | 1391 mm |
| Wielbasis | 2900 mm |
| Leeggewicht | 2405 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2880 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1570 kg |
| Kofferinhoud | 446 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Taycan Turbo Sport Turismo ('22-'23) | 172.883 euro |
|---|
Andere versies
| Taycan Sport Turismo | 105.847 euro | |
| Taycan 4S Sport Turismo | 125.573 euro | |
| Taycan Turbo Sport Turismo | 181.802 euro | |
| Taycan Turbo S Sport Turismo | 216.069 euro | |
| Taycan GTS Sport Turismo | 152.823 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas