Porsche Taycan Sport Turismo ('22-'23)
je bent hierPorsche Taycan Sport Turismo ('22-'23)
| Vanafprijs | 98.949 | |
|---|---|---|
| VAA | 282,71 | |
| Rijbereik (WLTP) | 433 km | |
| Gecombineerd verbruik | 16.4 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 71 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 7u45min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
223 kW |
| Snellaadtijd DC | 17min | |
| Vermogen | 300 kW / 408 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 7u45min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 223 kW |
| Snellaadtijd | 17min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 71 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 300 km |
|---|---|
| Stad zomer | 456 km |
| Snelweg winter | 234 km |
| Stad winter | 308 km |
| Gecombineerd verbruik | 16.4 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 300 kW / 408 pk |
|---|---|
| Koppel | 345 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 5.4 sec |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Aandrijving | RWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4963 mm |
|---|---|
| Breedte | 1966 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2144 mm |
| Hoogte | 1405 mm |
| Wielbasis | 2900 mm |
| Leeggewicht | 2155 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2770 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1560 kg |
| Kofferinhoud | 446 L / - |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Taycan Sport Turismo ('22-'23) | 98.949 euro |
|---|
Andere versies
| Taycan Sport Turismo | 105.847 euro | |
| Taycan 4S Sport Turismo | 125.573 euro | |
| Taycan Turbo Sport Turismo | 181.802 euro | |
| Taycan Turbo S Sport Turismo | 216.069 euro | |
| Taycan GTS Sport Turismo | 152.823 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas