Mercedes-Benz EQS 580 4Matic ('21-'24)
je bent hierMercedes-Benz EQS 580 4Matic ('21-'24)
| Vanafprijs | 176.055 | |
|---|---|---|
| VAA | 503,01 | |
| Rijbereik (WLTP) | 607 km | |
| Gecombineerd verbruik | 17.8 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 107.8 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 11u45min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
207 kW |
| Snellaadtijd DC | 28min | |
| Vermogen | 385 kW / 523 pk | |
| Carrosserie | Berline |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 11u45min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 207 kW |
| Snellaadtijd | 28min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 107.8 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 421 km |
|---|---|
| Stad zomer | 639 km |
| Snelweg winter | 328 km |
| Stad winter | 432 km |
| Gecombineerd verbruik | 17.8 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 385 kW / 523 pk |
|---|---|
| Koppel | 855 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 4.3 sec |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 5216 mm |
|---|---|
| Breedte | 1926 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2125 mm |
| Hoogte | 1512 mm |
| Wielbasis | 3210 mm |
| Leeggewicht | 2520 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2960 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Kofferinhoud | 610 L / 1770 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| EQS 580 4Matic ('21-'24) | 176.055 euro |
|---|
Andere versies
| EQS 400 | 99.825 euro | |
| EQS 450+ | 107.085 euro | |
| EQS 500 4MATIC | 116.160 euro | |
| EQS 580 4MATIC | 134.310 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas