Mercedes-Benz EQB 350 4matic
je bent hierMercedes-Benz EQB 350 4matic
| Vanafprijs | 68.849 | |
|---|---|---|
| VAA | 196,71 | |
| Rijbereik (WLTP) | 448 km | |
| Gecombineerd verbruik | 15.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 70.5 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 7u15min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
112 kW |
| Snellaadtijd DC | 30min | |
| Vermogen | 215 kW / 292 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 7u15min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 112 kW |
| Snellaadtijd | 30min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 70.5 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 310 km |
|---|---|
| Stad zomer | 472 km |
| Snelweg winter | 242 km |
| Stad winter | 319 km |
| Gecombineerd verbruik | 15.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 215 kW / 292 pk |
|---|---|
| Koppel | 520 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 6.2 sec |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4684 mm |
|---|---|
| Breedte | 1834 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2020 mm |
| Hoogte | 1667 mm |
| Wielbasis | 2829 mm |
| Leeggewicht | 2075 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | - |
| Kofferinhoud | 495 L / 1710 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| EQB 350 4matic | 68.849 euro |
|---|
Andere versies
| EQB 250+ | 55.055 euro | |
| EQB 300 4matic | 63.525 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas