Lotus Eletre
je bent hierLotus Eletre
| Vanafprijs | 98.690 | |
|---|---|---|
| VAA | 281,97 | |
| Rijbereik (WLTP) | 600 km | |
| Gecombineerd verbruik | 17.8 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 107 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
22 kW |
| Laadtijd AC | 5u50min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
350 kW |
| Snellaadtijd DC | 20min | |
| Vermogen | 450 kW / 612 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 22 kW |
| Laadtijd | 5u50min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 350 kW |
| Snellaadtijd | 20min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 800 V |
| Batterijcapaciteit | 107 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 416 km |
|---|---|
| Stad zomer | 632 km |
| Snelweg winter | 324 km |
| Stad winter | 427 km |
| Gecombineerd verbruik | 17.8 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 450 kW / 612 pk |
|---|---|
| Koppel | 710 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 4.5 sec |
| Topsnelheid | 258 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 5103 mm |
|---|---|
| Breedte | 2000 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2231 mm |
| Hoogte | 1630 mm |
| Wielbasis | 3019 mm |
| Leeggewicht | 2600 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | - |
| Trekgewicht ongeremd | - |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Kofferinhoud | 688 L / 1532 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Eletre | 98.690 euro |
|---|
Andere versies
| Eletre 600 | 102.090 euro | |
| Eletre 900 Sport | 148.790 euro |
Autotest
Lotus Eletre: Elektrische super SUV met sportwagen DNA
Sportwagenmerken surfen al jaren mee op de golf van luxe-SUV’s, denk maar aan Ferrari, Lamborghini en Aston Martin. Dat heeft hen niet alleen relevant gehouden, maar ook financieel versterkt. De Porsche Cayenne uit 2002 is misschien wel het bekendste voorbeeld. Die SUV gaf het merk een enorme impuls en bewees dat een grotere, luxere auto nog steeds het rijgevoel van een sportwagen kan bieden. De Lotus Eletre volgt een vergelijkbaar pad: hij brengt het typische Lotus-DNA samen met elektrische prestaties en de praktische kant van een SUV en doet dat bovendien met opvallend veel flair. In deze test rijden we de Eletre 600 Sport SE.
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas