KIA e-Soul 64 kWh ('22-'24)
je bent hierKIA e-Soul 64 kWh ('22-'24)
| Vanafprijs | 46.930 | |
|---|---|---|
| VAA | 140,83 | |
| Rijbereik (WLTP) | 452 km | |
| Gecombineerd verbruik | 14.2 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 64 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 7u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
77 kW |
| Snellaadtijd DC | 45min | |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 7u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 77 kW |
| Snellaadtijd | 45min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 64 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 313 km |
|---|---|
| Stad zomer | 476 km |
| Snelweg winter | 244 km |
| Stad winter | 321 km |
| Gecombineerd verbruik | 14.2 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Koppel | 395 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 7.9 sec |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Aandrijving | FWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4195 mm |
|---|---|
| Breedte | 1800 mm |
| Breedte incl. spiegels | - |
| Hoogte | 1605 mm |
| Wielbasis | 2600 mm |
| Leeggewicht | 1657 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2180 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Kofferinhoud | 315 L / 1339 L |
| Zitplaatsen | - |
Vanafprijs
(incl. btw)| e-Soul 64 kWh ('22-'24) | 46.930 euro |
|---|
Andere versies
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas