BMW iX1 xDrive30 (2023-2025)
je bent hierBMW iX1 xDrive30
| Vanafprijs | 58.900 | |
|---|---|---|
| VAA | 168,29 | |
| Rijbereik (Gecomb. / WLTP) | 416 - 438 km | |
| Gecombineerd verbruik | 14.8 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 64.7 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 6u30min | |
| Snellaadvermogen DC |
|
130 kW |
| Snellaadtijd DC | 29min | |
| Vermogen | 230 kW / 313 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 6u30min |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 130 kW |
| Snellaadtijd | 29min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 64.7 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 304 km |
|---|---|
| Stad zomer | 461 km |
| Snelweg winter | 237 km |
| Stad winter | 311 km |
| Gecombineerd verbruik | 14.8 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 230 kW / 313 pk |
|---|---|
| Koppel | 494 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 5.6 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4500 mm |
|---|---|
| Breedte | 1845 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2104 mm |
| Hoogte | 1612 mm |
| Wielbasis | 2692 mm |
| Leeggewicht | 2085 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2580 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Kofferinhoud | 490 L / 1495 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| iX1 xDrive30 | 58.900 euro |
|---|
Andere versies
| iX1 eDrive20 | 50.900 euro | |
| iX1 xDrive30 | 58.900 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas