Audi Q4 50 e-tron ('21-'23)
je bent hierAudi Q4 50 e-tron ('21-'23)
| Vanafprijs | 64.780 | |
|---|---|---|
| VAA | 185,09 | |
| Rijbereik (WLTP) | 488 km | |
| Gecombineerd verbruik | 15.7 kWh/100km | |
| Batterijcapaciteit | 76.6 kWh | |
| Laadvermogen AC |
|
11 kW |
| Laadtijd AC | 7u | |
| Snellaadvermogen DC |
|
125 kW |
| Snellaadtijd DC | 29min | |
| Vermogen | 220 kW / 299 pk | |
| Carrosserie | SUV |
Laden | Batterij
LADEN
| Laadaansluiting | Type 2 |
|---|---|
| Laadvermogen | 11 kW |
| Laadtijd | 7u |
SNELLADEN
| Snellaadaansluiting | CCS |
|---|---|
| Snellaadvermogen | 125 kW |
| Snellaadtijd | 29min |
BATTERIJ
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Architectuur | 400 V |
| Batterijcapaciteit | 76.6 kWh |
BIDIRECTIONEEL LADEN
| Vehicle-to-load (V2L) | - |
|---|---|
| Vehicle-to-home (V2H) | - |
| Vehicle-to-grid (V2G) | - |
Rijbereik | Verbruik
| Snelweg zomer | 338 km |
|---|---|
| Stad zomer | 514 km |
| Snelweg winter | 264 km |
| Stad winter | 347 km |
| Gecombineerd verbruik | 15.7 kWh/100km |
Motor | Prestaties
| Vermogen | 220 kW / 299 pk |
|---|---|
| Koppel | 460 Nm |
| Acceleratie 0-100km/h | 6.2 sec |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Aandrijving | AWD |
Afmetingen | Gewicht
| Lengte | 4588 mm |
|---|---|
| Breedte | 1865 mm |
| Breedte incl. spiegels | 2108 mm |
| Hoogte | 1632 mm |
| Wielbasis | 2764 mm |
| Leeggewicht | 2210 kg |
|---|---|
| Toegestane max massa | 2720 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Kofferinhoud | 520 L / 1490 L |
| Zitplaatsen | 5 |
Vanafprijs
(incl. btw)| Q4 50 e-tron ('21-'23) | 64.780 euro |
|---|
Andere versies
| Q4 SUV e-tron | 52.960 euro | |
| Q4 SUV e-tron performance | 57.900 euro | |
| Q4 SUV e-tron quattro | 60.900 euro | |
| Q4 SUV e-tron quattro performance | 64.700 euro |
Een laadpaal kopen
Of je nu op zoek bent naar een laadpaal voor op het werk of voor bij je thuis, via ons uitgebreid overzicht kan je een breed gamma aan laadoplossingen terugvinden. Van gewone laadpalen tot ultra krachtige snelladers.
Zoek een laadpaalEen laadpas aanvragen
Wij selecteren voor u de beste laadpassen. Dit kan een gratis laadpas zijn of een laadpas met abonnement. Via ons overzicht kan je makkelijk een laadpas aanvragen. Ons platform is in volle groei en binnenkort komen er meer laadpassen bij.
Zoek een laadpas